MAX8881EUT33+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8881EUT33+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX8881EUT33+T.pdf2.MAX8881EUT33+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8881EUT33+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8881EUT33+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 60255 pcs Duomenų lapas 1.MAX8881EUT33+T.pdf2.MAX8881EUT33+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.3V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8881EUT33+T-ND
MAX8881EUT33+TTR
MAX8881EUT33T
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA SOT-23-6
Dabartinis - silpnas (Iq) 10µA Dabartinis - rezultatas 200mA
Valdymo funkcijos Enable, Power Good Bazinės dalies numeris MAX8881
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8881EUT18+T
MAX8881EUT18+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-6
Sandelyje: 68144 pcs
parsisiųsti: MAX8881EUT18+T.pdf
RFQ
MAX8881EUT33
MAX8881EUT33
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-6
Sandelyje: 4369 pcs
parsisiųsti: MAX8881EUT33.pdf
RFQ
MAX8882EUTA5+
MAX8882EUTA5+
apibūdinimas: IC REG LINEAR 1.8V/3.3V SOT23-6