MAX8881EUT18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8881EUT18+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX8881EUT18+T.pdf2.MAX8881EUT18+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8881EUT18+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8881EUT18+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68144 pcs Duomenų lapas 1.MAX8881EUT18+T.pdf2.MAX8881EUT18+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.2V @ 50mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.8V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 12V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Apsaugos savybės Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8881EUT18+TCT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 200mA SOT-23-6
Dabartinis - silpnas (Iq) 10µA Dabartinis - rezultatas 200mA