MAX8878EUK25+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8878EUK25+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8878EUK25+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: MAX8878EUK25+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX8878EUK25+ specifikacijos
Dalies numeris MAX8878EUK25+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 71933 pcs Duomenų lapas MAX8878EUK25+.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 150mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 180µA Dabartinis - rezultatas 150mA