MAX8877EZK36+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX8877EZK36+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX8877EZK36+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX8877EZK36+T.pdf2.MAX8877EZK36+T.pdf
  • Pranešimas
MAX8877EZK36+T specifikacijos
Dalies numeris MAX8877EZK36+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 64899 pcs Duomenų lapas 1.MAX8877EZK36+T.pdf2.MAX8877EZK36+T.pdf
Įtampa (maks.) 0.165V @ 150mA (Typ) Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3.6V
Įtampa - išėjimas (maks.) - Įtampa - įėjimas (maks.) 6.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Serija -
Paketas / dėžutė SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX8877EZK36+T-ND
MAX8877EZK36+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.6V 150mA SOT-23-5
Dabartinis - silpnas (Iq) 180µA Dabartinis - rezultatas 150mA
Valdymo funkcijos Enable Bazinės dalies numeris MAX8877
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX8877EZK36+
MAX8877EZK36+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LINEAR 3.6V 150MA SOT23-5