MAX6394US317D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6394US317D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6394US317D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 3.17V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6394US317D3+T.pdf2.MAX6394US317D3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6394US317D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6394US317D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 3.17V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 57581 pcs Duomenų lapas 1.MAX6394US317D3+T.pdf2.MAX6394US317D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 3.168V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 105 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6394US317D3+T-ND
MAX6394US317D3+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1