MAX6394US310D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6394US310D2+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6394US310D2+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 3.10V SOT143-4
Duomenų lapai: 1.MAX6394US310D2+T.pdf2.MAX6394US310D2+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6394US310D2+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6394US310D2+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 3.10V SOT143-4 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 59009 pcs Duomenų lapas 1.MAX6394US310D2+T.pdf2.MAX6394US310D2+T.pdf
Įtampa - slenkstis 3.102V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-143-4 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 14 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-253-4, TO-253AA
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6394US310D2+T-ND
MAX6394US310D2+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1