MAX6383XR28D2+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR28D2+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6383XR28D2+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6383XR28D2+T.pdf2.MAX6383XR28D2+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6383XR28D2+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6383XR28D2+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.80V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 90621 pcs Duomenų lapas 1.MAX6383XR28D2+T.pdf2.MAX6383XR28D2+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Open Drain or Open Collector Kiti vardai MAX6383XR28D2+T-ND
MAX6383XR28D2+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Stebėto įtampos skaičius 1