MAX6383XR24D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6383XR24D2-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6383XR24D2-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3
Duomenų lapai: 1.MAX6383XR24D2-T.pdf2.MAX6383XR24D2-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6383XR24D2-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6383XR24D2-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.40V SC70-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4767 pcs Duomenų lapas 1.MAX6383XR24D2-T.pdf2.MAX6383XR24D2-T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.4V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SC-70, SOT-323
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)