MAX6381LT21D3+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381LT21D3+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6381LT21D3+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 2.10V 6-UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6381LT21D3+T.pdf2.MAX6381LT21D3+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6381LT21D3+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6381LT21D3+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 2.10V 6-UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5506 pcs Duomenų lapas 1.MAX6381LT21D3+T.pdf2.MAX6381LT21D3+T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.1V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 6-µDFN(2x2) Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 140 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WDFN
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)