MAX6381LT18D5+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6381LT18D5+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6381LT18D5+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU/RESET CIRC 1.80V 6-UDFN
Duomenų lapai: 1.MAX6381LT18D5+T.pdf2.MAX6381LT18D5+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6381LT18D5+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6381LT18D5+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU/RESET CIRC 1.80V 6-UDFN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4553 pcs Duomenų lapas 1.MAX6381LT18D5+T.pdf2.MAX6381LT18D5+T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.8V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas 6-uDFN (1.5x1.0) Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 280 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 6-WFDFN
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)