MAX6334UR16D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6334UR16D2-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6334UR16D2-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU LV 1.60V 20MS SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6334UR16D2-T.pdf2.MAX6334UR16D2-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6334UR16D2-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6334UR16D2-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU LV 1.60V 20MS SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4552 pcs Duomenų lapas 1.MAX6334UR16D2-T.pdf2.MAX6334UR16D2-T.pdf
Įtampa - slenkstis 1.6V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Open Drain or Open Collector Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Stebėto įtampos skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6333UR23D3-T
MAX6333UR23D3-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU LV 2.30V 100MS SOT23-3
Sandelyje: 4980 pcs
parsisiųsti: MAX6333UR23D3-T.pdf
RFQ
MAX6334UR18D3+T
MAX6334UR18D3+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3