MAX6333UR24D2-T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6333UR24D2-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6333UR24D2-T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MPU LV 2.40V 20MS SOT23-3
Duomenų lapai: 1.MAX6333UR24D2-T.pdf2.MAX6333UR24D2-T.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MAX6333UR24D2-T specifikacijos
Dalies numeris MAX6333UR24D2-T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC MPU LV 2.40V 20MS SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5881 pcs Duomenų lapas 1.MAX6333UR24D2-T.pdf2.MAX6333UR24D2-T.pdf
Įtampa - slenkstis 2.4V Įveskite Simple Reset/Power-On Reset
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Iš naujo nustatyti laiką 20 ms Minimum Atstatyti Active Low
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Išvestis Push-Pull, Totem Pole Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)