MAX6126A25+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A25+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6126A25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6126A25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6126A25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.06% Temperatūros koeficientas 5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6126A25+TDKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz - Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 1.45µVp-p
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX Dabartinis - tiekimas 725µA
Dabartinis - rezultatas 10mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6125EUR+T
MAX6125EUR+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-3
Sandelyje: 52391 pcs
parsisiųsti: MAX6125EUR+T.pdf
RFQ
MAX6126A21+T
MAX6126A21+T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX
Sandelyje: 22435 pcs
parsisiųsti: MAX6126A21+T.pdf
RFQ
MAX6126A25+
MAX6126A25+
apibūdinimas: IC VREF SERIES 2.5V 8UMAX