MAX6126A21+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6126A21+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6126A21+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX
  • Pranešimas
MAX6126A21+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6126A21+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.048V Įtampa - įėjimas 2.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.06% Temperatūros koeficientas 5ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Išvesties tipas Fixed
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz -
Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 1.3µVp-p Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Series Voltage Reference IC ±0.06% 10mA 8-uMAX
Dabartinis - tiekimas 725µA Dabartinis - rezultatas 10mA
Bazinės dalies numeris MAX6126
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX6126A30+
MAX6126A30+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC VREF SERIES 3V 8UMAX
Sandelyje: 22437 pcs
parsisiųsti: MAX6126A30+.pdf
RFQ
MAX6126A30+T
MAX6126A30+T
Gamintojai: Maxim Integrated
Sandelyje: 25983 pcs
parsisiųsti: MAX6126A30+T.pdf
RFQ
MAX6126A28+T
MAX6126A28+T
apibūdinimas: IC VREF SERIES 2.8V 8UMAX
parsisiųsti: MAX6126A28+T.pdf
MAX6126A28+
MAX6126A28+
parsisiųsti: MAX6126A28+.pdf
MAX6126A21+
MAX6126A21+
apibūdinimas: IC VREF SERIES 2.048V 8UMAX