MAX6023EBT45+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6023EBT45+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6023EBT45+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP
Duomenų lapai: 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
  • Pranešimas
MAX6023EBT45+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6023EBT45+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 4.5V 5UCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51277 pcs Duomenų lapas 1.MAX6023EBT45+T.pdf2.MAX6023EBT45+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 4.5V Įtampa - įėjimas 4.7 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 5-UCSP Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-WFBGA, CSPBGA Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6023EBT45+T-ND
MAX6023EBT45+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 215µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 110µVp-p