MAX6023EBT30+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX6023EBT30+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX6023EBT30+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC VREF SERIES 3V 5UCSP
Duomenų lapai: 1.MAX6023EBT30+T.pdf2.MAX6023EBT30+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX6023EBT30+T specifikacijos
Dalies numeris MAX6023EBT30+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC VREF SERIES 3V 5UCSP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52591 pcs Duomenų lapas 1.MAX6023EBT30+T.pdf2.MAX6023EBT30+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 3V Įtampa - įėjimas 3.2 V ~ 12.6 V
Tolerancija ±0.2% Temperatūros koeficientas 30ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 5-UCSP Serija -
Nuorodos tipas Series Pakuotė Strip
Paketas / dėžutė 5-WFBGA, CSPBGA Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai MAX6023EBT30+
MAX6023EBT30+TTR
MAX6023EBT30+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 150µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz 75µVp-p