MAX4201EUK+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4201EUK+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX4201EUK+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC OPAMP BUFFER 780MHZ SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX4201EUK+T.pdf2.MAX4201EUK+T.pdf
  • Pranešimas
MAX4201EUK+T specifikacijos
Dalies numeris MAX4201EUK+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC OPAMP BUFFER 780MHZ SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97644 pcs Duomenų lapas 1.MAX4201EUK+T.pdf2.MAX4201EUK+T.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) ±4 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 1mV
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Slew Rate 4200 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas -
Kiti vardai MAX4201EUK+T-ND
MAX4201EUK+TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis - tiekimas 2.2mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 52mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 800nA Bazinės dalies numeris MAX4201
Stiprintuvo tipas Buffer -3db juostos plotis 780MHz