MAX4200EUK+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX4200EUK+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX4200EUK+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5
Duomenų lapai: 1.MAX4200EUK+T.pdf2.MAX4200EUK+T.pdf
  • Pranešimas
MAX4200EUK+T specifikacijos
Dalies numeris MAX4200EUK+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 72119 pcs Duomenų lapas 1.MAX4200EUK+T.pdf2.MAX4200EUK+T.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis / dvigubas (±) ±4 V ~ 5.5 V Įtampa - įvesties poslinkis 1mV
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-5 Slew Rate 4200 V/µs
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SC-74A, SOT-753 Išvesties tipas -
Kiti vardai MAX4200EUK+T-ND
MAX4200EUK+TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis - tiekimas 2.2mA Dabartinis - išėjimas / kanalas 90mA
Dabartinis - įvesties prieštaravimas 800nA Bazinės dalies numeris MAX4200
Stiprintuvo tipas Buffer -3db juostos plotis 660MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX4201ESA+
MAX4201ESA+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC OPAMP BUFFER 780MHZ 8SOIC
Sandelyje: 76946 pcs
parsisiųsti: MAX4201ESA+.pdf
RFQ
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC OPAMP BUFFER 660MHZ 8SOIC
Sandelyje: 73368 pcs
parsisiųsti: MAX4200ESA+.pdf
RFQ
MAX4200EUK-T
MAX4200EUK-T
apibūdinimas: IC OPAMP BUFFER 660MHZ SOT23-5