MAX1921EUT25+T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1921EUT25+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 2.5V 0.4A SYNC SOT23
Duomenų lapai: 1.MAX1921EUT25+T.pdf2.MAX1921EUT25+T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX1921EUT25+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1921EUT25+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 2.5V 0.4A SYNC SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65148 pcs Duomenų lapas 1.MAX1921EUT25+T.pdf2.MAX1921EUT25+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Pakuotė Strip Paketas / dėžutė SOT-23-6
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX1921EUT25+
MAX1921EUT25+TTR
MAX1921EUT25+TTR-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 400mA SOT-23-6 Dabartinis - rezultatas 400mA