MAX1921EUT15+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1921EUT15+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG BUCK 1.5V 0.4A SYNC SOT23
Duomenų lapai: 1.MAX1921EUT15+T.pdf2.MAX1921EUT15+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1921EUT15+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1921EUT15+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG BUCK 1.5V 0.4A SYNC SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69243 pcs Duomenų lapas 1.MAX1921EUT15+T.pdf2.MAX1921EUT15+T.pdf
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.5V Įtampa - išėjimas (maks.) -
Įtampa - įėjimas (min.) 2V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Topologija Buck Sinchroninis lygintuvas Yes
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-23-6
Išvesties tipas Fixed Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX1921EUT15+T-ND
MAX1921EUT15+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Funkcija Step-Down Dažnis - perjungimas 1.2MHz
Išsamus aprašymas Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 400mA SOT-23-6 Dabartinis - rezultatas 400mA