MAX1818EUT25#TG16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1818EUT25#TG16
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX1818EUT25#TG16.pdf2.MAX1818EUT25#TG16.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MAX1818EUT25#TG16 specifikacijos
Dalies numeris MAX1818EUT25#TG16 Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 51776 pcs Duomenų lapas 1.MAX1818EUT25#TG16.pdf2.MAX1818EUT25#TG16.pdf
Įtampa (maks.) 0.36V @ 500mA Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (2.5V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Kiti vardai MAX1818EUT25#TG16CT Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Reguliuojančiųjų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 2.5V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 Dabartinis - silpnas (Iq) 250µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Power Good
Bazinės dalies numeris MAX1818
Susiję produktai
MAX1818EUT25-T
MAX1818EUT25-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Sandelyje: 4929 pcs
parsisiųsti: MAX1818EUT25-T.pdf
RFQ
MAX1818EUT33#TG16
MAX1818EUT33#TG16
Gamintojai: Maxim Integrated
Sandelyje: 59118 pcs
parsisiųsti: MAX1818EUT33#TG16.pdf
RFQ
MAX1818EUT33+T
MAX1818EUT33+T
parsisiųsti: MAX1818EUT33+T.pdf
MAX1818EUT18#TG16
MAX1818EUT18#TG16
parsisiųsti: MAX1818EUT18#TG16.pdf
MAX1818EUT18#G16
MAX1818EUT18#G16
apibūdinimas: IC REG LIN POS 500MA SOT23
parsisiųsti: MAX1818EUT18#G16.pdf
MAX1818EUT25#T
MAX1818EUT25#T