MAX1818EUT18+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX1818EUT18+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Duomenų lapai: 1.MAX1818EUT18+T.pdf2.MAX1818EUT18+T.pdf
  • Pranešimas
MAX1818EUT18+T specifikacijos
Dalies numeris MAX1818EUT18+T Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66269 pcs Duomenų lapas 1.MAX1818EUT18+T.pdf2.MAX1818EUT18+T.pdf
Įtampa (maks.) - Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 1.25V (1.8V)
Įtampa - išėjimas (maks.) 5V Įtampa - įėjimas (maks.) 5.5V
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-6 Serija -
Apsaugos savybės Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOT-23-6 PSRR -
Išvesties tipas Adjustable (Fixed) Išvesties konfigūracija Positive
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Reguliuojančiųjų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable 1 Output 1.8V, 1.25 V ~ 5 V 500mA SOT-23-6 Dabartinis - silpnas (Iq) 250µA
Dabartinis - rezultatas 500mA Valdymo funkcijos Enable, Power Good
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MAX1818EUT18-T
MAX1818EUT18-T
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT23-6
Sandelyje: 4512 pcs
parsisiųsti: MAX1818EUT18-T.pdf
RFQ
MAX1818EUT15#G16
MAX1818EUT15#G16
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC REG LIN POS 500MA SOT23
Sandelyje: 5094 pcs
parsisiųsti: MAX1818EUT15#G16.pdf
RFQ
MAX1818EUT25-T
MAX1818EUT25-T
parsisiųsti: MAX1818EUT25-T.pdf
MAX1818EUT18#TG16
MAX1818EUT18#TG16