MAX15004BAUE/V+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15004BAUE/V+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15004BAUE/V+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX15004BAUE/V+T.pdf2.MAX15004BAUE/V+T.pdf
  • Pranešimas
MAX15004BAUE/V+T specifikacijos
Dalies numeris MAX15004BAUE/V+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 56381 pcs Duomenų lapas 1.MAX15004BAUE/V+T.pdf2.MAX15004BAUE/V+T.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 40 V Topologija Boost, Flyback, SEPIC
Sinchroninis lygintuvas No Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP
Serija Automotive, AEC-Q100 Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 1
Išvesties konfigūracija Positive, Isolation Capable Kiti vardai MAX15004BAUE/V+TTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ) Išėjimų skaičius 1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Funkcija Step-Up, Step-Up/Step-Down
Dažnis - perjungimas 15kHz ~ 500kHz Darbo ciklas (maks.) 50%