MAX15004AAUE/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
MAX15004AAUE/V+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX15004AAUE/V+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP
Duomenų lapai: 1.MAX15004AAUE/V+.pdf2.MAX15004AAUE/V+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MAX15004AAUE/V+ specifikacijos
Dalies numeris MAX15004AAUE/V+ Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 45827 pcs Duomenų lapas 1.MAX15004AAUE/V+.pdf2.MAX15004AAUE/V+.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 40 V Topologija Boost, Flyback, SEPIC
Sinchroninis lygintuvas No Tiekėjo prietaisų paketas 16-TSSOP-EP
Serija Automotive, AEC-Q100 Nuoseklios sąsajos -
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad
Išvesties tipas Transistor Driver Išvesties etapai 1
Išvesties konfigūracija Positive, Isolation Capable Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Išėjimų skaičius 1 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Step-Up, Step-Up/Step-Down Dažnis - perjungimas 15kHz ~ 500kHz