MAX14803CXB+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX14803CXB+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC SWITCH SPST CTBGA
Duomenų lapai: 1.MAX14803CXB+T.pdf2.MAX14803CXB+T.pdf
  • Pranešimas
MAX14803CXB+T specifikacijos
Dalies numeris MAX14803CXB+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4418 pcs Duomenų lapas 1.MAX14803CXB+T.pdf2.MAX14803CXB+T.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 40 V ~ 250 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) ±160
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 3.5µs, 3.5µs Perjungti grandinę SPST - NO
Tiekėjo prietaisų paketas - Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Atsparumas vietoje (maks.) 48 Ohm
Grandinių skaičius 16 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
Išsamus aprašymas 16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 2µA
Šriftas -80dB @ 5MHz Įkrovimo įkrova 820pC
Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 2.4 Ohm Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 11pF
Bazinės dalies numeris MAX14803 -3db juostos plotis 20MHz