MAX14803CCM+TG5E
Maxim IntegratedMaxim Integrated
Maxim Integrated
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAX14803CCM+TG5E
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC SWITCH SPST 48LQFP
Duomenų lapai: 1.MAX14803CCM+TG5E.pdf2.MAX14803CCM+TG5E.pdf
  • Pranešimas
MAX14803CCM+TG5E specifikacijos
Dalies numeris MAX14803CCM+TG5E Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 3444 pcs Duomenų lapas 1.MAX14803CCM+TG5E.pdf2.MAX14803CCM+TG5E.pdf
Įtampa - tiekimas, vienvietis (V +) 40 V ~ 250 V Įtampa - tiekimas, dvigubas (V ±) ±160
Perjungimo laikas (tonas, toff) (maks.) 3.5µs, 3.5µs Perjungti grandinę SPST - NO
Tiekėjo prietaisų paketas 48-LQFP (7x7) Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 48-LQFP
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) Atsparumas vietoje (maks.) 48 Ohm
Grandinių skaičius 16 Multiplexer / Demultiplexer Circuit 1:1
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP (7x7)
Dabartinis - nuotėkis (IS (išjungtas)) (maks.) 2µA Šriftas -80dB @ 5MHz
Įkrovimo įkrova 820pC Kanalo ir kanalo atitikimas (ΔRon) 2.4 Ohm
Kanalo talpa (CS (išjungta), kompaktinis diskas (išjungtas)) 11pF -3db juostos plotis 20MHz