DS2250-64-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250-64-16+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2250-64-16+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 64KB NVSRAM 40SIMM
Duomenų lapai: DS2250-64-16+.pdf
  • Pranešimas
DS2250-64-16+ specifikacijos
Dalies numeris DS2250-64-16+ Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 4258 pcs Duomenų lapas DS2250-64-16+.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 64KB (64K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 40-SIMM
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA)
I / O skaičius 32 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis -
Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) NVSRAM 40-SIMM Duomenų keitikliai -