DS2250-32-16+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS2250-32-16+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS2250-32-16+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB NVSRAM 40SIMM
Duomenų lapai: DS2250-32-16+.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 504 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
DS2250-32-16+ specifikacijos
Dalies numeris DS2250-32-16+ Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 504 pcs Duomenų lapas DS2250-32-16+.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Tiekėjo prietaisų paketas 40-SIMM
Greitis 16MHz Serija DS225x
RAM dydis - Programos atminties tipas NVSRAM
Programos atminties dydis 32KB (32K x 8) Periferiniai įrenginiai Power-Fail Reset, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 40-SIMM
Kiti vardai Q10003776 Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (TA) I / O skaičius 32
EEPROM dydis - Išsamus aprašymas 8051 DS225x Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 32KB (32K x 8) NVSRAM 40-SIMM