DS1091LUB-027/V+
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-027/V+ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS1091LUB-027/V+
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC CLK GEN 27MHZ AUTO 8UMAX
Duomenų lapai: DS1091LUB-027/V+.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
DS1091LUB-027/V+ specifikacijos
Dalies numeris DS1091LUB-027/V+ Gamintojas Maxim Integrated
apibūdinimas IC CLK GEN 27MHZ AUTO 8UMAX "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88465 pcs Duomenų lapas DS1091LUB-027/V+.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Įveskite Spread Spectrum Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija Automotive, AEC-Q100, EconOscillator™
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tube
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Išvestis Clock Kiti vardai DS1091LUB027V
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock
Dažnumas - maks 27MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No