DS1091LUB-027+T
Maxim IntegratedMaxim Integrated
DS1091LUB-027+T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DS1091LUB-027+T
Gamintojas / Gamintojas: Maxim Integrated
Prekės aprašymas IC ECONOSCILLATOR SS 8-USOP
Duomenų lapai: DS1091LUB-027+T.pdf
  • Pranešimas
DS1091LUB-027+T specifikacijos
Dalies numeris DS1091LUB-027+T Gamintojas Maxim Integrated
Galimas kiekis 77177 pcs Duomenų lapas DS1091LUB-027+T.pdf
Įtampa - tiekimas 3 V ~ 3.6 V Įveskite Spread Spectrum Clock Generator
Tiekėjo prietaisų paketas 8-uMAX Serija EconOscillator™
Santykis - įvestis: išvestis 1:1 Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL No
Išvestis Clock Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Įvestis Clock
Dažnumas - maks 27MHz Skirstytuvas / daugiklis Yes/No
Diferencialas - įvestis: išvestis No/No Bazinės dalies numeris DS1091L
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DS1091LUB-019/V+
DS1091LUB-019/V+
Gamintojai: Maxim Integrated
apibūdinimas: IC CLK GEN 19.9MHZ AUTO 8UMAX