M1003GXT48504B
Maestro Wireless SolutionsMaestro Wireless Solutions
M1003GXT48504B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M1003GXT48504B
Gamintojas / Gamintojas: Maestro Wireless Solutions
Prekės aprašymas MODEM 2M2 3G A-TICK TELSTRA/NTT
Duomenų lapai: 1.M1003GXT48504B.pdf2.M1003GXT48504B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 287 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
M1003GXT48504B specifikacijos
Dalies numeris M1003GXT48504B Gamintojas Maestro Wireless Solutions
Galimas kiekis 287 pcs Duomenų lapas 1.M1003GXT48504B.pdf2.M1003GXT48504B.pdf
Įtampa - tiekimas 5 V ~ 32 V Serija -
Jautrumas -158dBm Maitinimas - išvestis -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Moduliavimas arba protokolas HSDPA
Sąsaja SPI, USB Funkcija Transceiver
Dažnumas 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz funkcijos -
Išsamus aprašymas RF Transceiver 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz HSDPA SPI, USB 3.6Mbps Duomenų perdavimo sparta (maks.) 3.6Mbps