M1003GXT48504
Maestro Wireless SolutionsMaestro Wireless Solutions
Maestro Wireless Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M1003GXT48504
Gamintojas / Gamintojas: Maestro Wireless Solutions
Prekės aprašymas M100 SERIES DUAL BAND 3G MODEM F
Duomenų lapai: 1.M1003GXT48504.pdf2.M1003GXT48504.pdf
RoHs statusas Netaikoma. Netaikoma
Akcijų būklė 754 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
M1003GXT48504 specifikacijos
Dalies numeris M1003GXT48504 Gamintojas Maestro Wireless Solutions
Galimas kiekis 754 pcs Duomenų lapas 1.M1003GXT48504.pdf2.M1003GXT48504.pdf
Įtampa - tiekimas 5 V ~ 32 V Serija -
Jautrumas -158dBm Maitinimas - išvestis -
Moduliavimas arba protokolas HSDPA Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Not applicable / Not applicable Sąsaja SPI, USB
Funkcija Transceiver Dažnumas 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz
funkcijos - Išsamus aprašymas RF Transceiver 850MHz, 900MHz, 1.9GHz, 2.1GHz HSDPA SPI, USB 3.6Mbps