MEAN WELLMEAN WELL
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 4A
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
apibūdinimas LED DRVR CC/CV AC/DC 18-24V 4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išvestis 18 ~ 24 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.87" L x 2.78" W x 1.38" H (200.0mm x 70.5mm x 35.0mm)
Galia (vatais) 96W Kiti vardai 1866-3839
Darbinė temperatūra -30°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 88.5%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 4A 18 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 4A Patvirtinimai CB, CE, cURus, PSE, TUV