MEAN WELLMEAN WELL
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-12V 5A
standartinė kaina (JAV doleriais)
20 pcs
  • Pranešimas
apibūdinimas LED DRIVER CC/CV AC/DC 9-12V 5A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampa - išvestis 9 ~ 12 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 7.87" L x 2.78" W x 1.38" H (200.0mm x 70.5mm x 35.0mm)
Galia (vatais) 60W Darbinė temperatūra -30°C ~ 50°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 83%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 5A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 5A Patvirtinimai CB, CE, cURus, PSE, TUV