PLM-12-1050
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-12-1050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLM-12-1050
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 7-12V 1.05A
Duomenų lapai: PLM-12-1050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PLM-12-1050 specifikacijos
Dalies numeris PLM-12-1050 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 7-12V 1.05A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8903 pcs Duomenų lapas PLM-12-1050.pdf
Įtampa - išvestis 7 ~ 12 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 110VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Terminal Block Dydis / Matmenys 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Serija PLM-12 Reitingai IP30
Galia (vatais) 13W Kiti vardai 1866-3810
PLM-12-1050-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos SCP Efektyvumas 81%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.05A 7 ~ 12 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A Patvirtinimai CB, CE, cURus, ENEC