PLM-25-700
MEAN WELLMEAN WELL
PLM-25-700 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PLM-25-700
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA
Duomenų lapai: PLM-25-700.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
PLM-25-700 specifikacijos
Dalies numeris PLM-25-700 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRVR CC AC/DC 21-36V 700MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 7900 pcs Duomenų lapas PLM-25-700.pdf
Įtampa - išvestis 21 ~ 36 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 110VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 295VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Terminal Block Dydis / Matmenys 5.71" L x 1.50" W x 0.87" H (145.0mm x 38.0mm x 22.0mm)
Serija PLM-25 Reitingai IP30
Galia (vatais) 25W Kiti vardai 1866-3821
PLM-25-700-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 45°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos SCP Efektyvumas 86%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 700mA 21 ~ 36 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 700mA Patvirtinimai CB, CE, cURus, ENEC