LPC-35-1050
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-35-1050 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPC-35-1050
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 9-30V 1.05A
Duomenų lapai: LPC-35-1050.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LPC-35-1050 specifikacijos
Dalies numeris LPC-35-1050 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 9-30V 1.05A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8576 pcs Duomenų lapas LPC-35-1050.pdf
Įtampa - išvestis 9 ~ 30 V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 5.83" L x 1.57" W x 1.18" H (148.0mm x 40.0mm x 30.0mm)
Serija LPC-35 Reitingai IP67
Galia (vatais) 32W Kiti vardai 1866-3150
LPC-35-1050-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP Efektyvumas 85%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 1.05A 9 ~ 30 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 1.05A Patvirtinimai CE, cURus