LPC-20-350
MEAN WELLMEAN WELL
LPC-20-350 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LPC-20-350
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 350MA
Duomenų lapai: LPC-20-350.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
LPC-20-350 specifikacijos
Dalies numeris LPC-20-350 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DRIVER CC AC/DC 9-48V 350MA "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10576 pcs Duomenų lapas LPC-20-350.pdf
Įtampa - išvestis 9 ~ 48 V Įtampa - izoliacija 3kV
Įtampa - įėjimas (min.) 90VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 264VAC
Įveskite Constant Current Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 4.65" L x 1.38" W x 1.02" H (118.0mm x 35.0mm x 26.0mm)
Serija LPC-20 Reitingai IP67
Galia (vatais) 17W Kiti vardai 1866-3148
LPC-20-350-ND
Darbinė temperatūra -30°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OVP Efektyvumas 83%
Pritemdymas - Išsamus aprašymas 350mA 9 ~ 48 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 350mA Patvirtinimai CE, TUV, UR