HVG-320-30B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-320-30B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVG-320-30B
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A
Duomenų lapai: HVG-320-30B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 959 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 959 pcs
  • Pranešimas
HVG-320-30B specifikacijos
Dalies numeris HVG-320-30B Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DVR CC/CV AC/DC 15-30V 10.7A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 959 pcs Duomenų lapas HVG-320-30B.pdf
Įtampa - išvestis 15 ~ 30 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 528VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Serija HVG-320 Reitingai IP67
Galia (vatais) 321W Kiti vardai 1866-2833
HVG-320-30B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 93%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 10.7A 15 ~ 30 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 10.7A Patvirtinimai cURus