HVG-320-24B
MEAN WELLMEAN WELL
HVG-320-24B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HVG-320-24B
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A
Duomenų lapai: HVG-320-24B.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 935 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 935 pcs
  • Pranešimas
HVG-320-24B specifikacijos
Dalies numeris HVG-320-24B Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas LED DVR CC/CV AC/DC 12-24V 13.4A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 935 pcs Duomenų lapas HVG-320-24B.pdf
Įtampa - išvestis 12 ~ 24 V Įtampa - izoliacija 3.75kV
Įtampa - įėjimas (min.) 180VAC Įtampa - įėjimas (maks.) 528VAC
Įveskite Constant Current, Voltage Topologija AC DC Converter
Nutraukimo stilius Wire Leads Dydis / Matmenys 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Serija HVG-320 Reitingai IP67
Galia (vatais) 322W Kiti vardai 1866-2831
HVG-320-24B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos OCP, OTP, OVP, SCP Efektyvumas 92.5%
Pritemdymas Analog, PWM Išsamus aprašymas 13.4A 12 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Dabartinis - išvestis (maks.) 13.4A Patvirtinimai cURus