A302-150-F3
MEAN WELLMEAN WELL
A302-150-F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A302-150-F3
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas INVERTER 24VDC 150W 1 OUTLET
Duomenų lapai: A302-150-F3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A302-150-F3 specifikacijos
Dalies numeris A302-150-F3 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas INVERTER 24VDC 150W 1 OUTLET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2761 pcs Duomenų lapas A302-150-F3.pdf
Įtampa - išvestis 230VAC Įtampa - įėjimas 24VDC
Įveskite Inverter Dydis 6.50" L x 3.70" W x 2.72" H (165.0mm x 94.0mm x 69.0mm)
Serija A302-150 Nuotolinis pajėgumas No
Naudojamas regionas North America Maitinimas - išėjimo srovė 300W
Maitinimas - nuolatinis išėjimas 150W Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)