A302-100-F3
MEAN WELLMEAN WELL
A302-100-F3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A302-100-F3
Gamintojas / Gamintojas: MEAN WELL
Prekės aprašymas INVERTER 24VDC 100W 1 OUTLET
Duomenų lapai: A302-100-F3.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
A302-100-F3 specifikacijos
Dalies numeris A302-100-F3 Gamintojas MEAN WELL
apibūdinimas INVERTER 24VDC 100W 1 OUTLET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2777 pcs Duomenų lapas A302-100-F3.pdf
Įtampa - išvestis 230VAC Įtampa - įėjimas 24VDC
Įveskite Inverter Dydis 6.69" L x 2.56" W x 2.36" H (170.0mm x 65.0mm x 60.0mm)
Serija A302-100 Nuotolinis pajėgumas No
Naudojamas regionas Europe Maitinimas - išėjimo srovė 200W
Maitinimas - nuolatinis išėjimas 100W Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos USB Port(s)
Jungtis - įtampa įėjimo Cigarette Lighter Plug Jungtis - kintamosios srovės išėjimas -
AC lizdai 1
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A30140307WRRC
A30140307WRRC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.437"
Sandelyje: 53028 pcs
parsisiųsti: A30140307WRRC.pdf
RFQ
A302-1K0-F3
A302-1K0-F3
Gamintojai: MEAN WELL
apibūdinimas: INVERTER 24VDC 100W 2 OUTLET