TMS5701114CPGEQQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS5701114CPGEQQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
60 pcs
120 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
TMS5701114CPGEQQ1 specifikacijos
Dalies numeris TMS5701114CPGEQQ1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 7208 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 144-LQFP (20x20)
Greitis 160MHz Serija Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 144-LQFP
Kiti vardai 296-47730
TMS5701114CPGEQQ1-ND
Osciliatoriaus tipas External
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA) I / O skaičius 64
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64K x 8
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-R4F Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R Microcontroller IC 16/32-Bit 160MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Duomenų keitikliai A/D 24x12b