TMS5701114BZWTQQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS5701114BZWTQQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC MCU 32BIT 1MB FLASH 337NFBGA
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TMS5701114BZWTQQ1 specifikacijos
Dalies numeris TMS5701114BZWTQQ1 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 4899 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.14 V ~ 3.6 V Tiekėjo prietaisų paketas 337-NFBGA (16x16)
Greitis 180MHz Serija Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R
RAM dydis 128K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Programos atminties dydis 1MB (1M x 8) Periferiniai įrenginiai DMA, POR, PWM, WDT
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 337-LFBGA
Osciliatoriaus tipas External Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
I / O skaičius 101 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 64K x 8
Išsamus aprašymas ARM® Cortex®-R4F Automotive, AEC-Q100, Hercules™ TMS570 ARM® Cortex®-R Microcontroller IC 16/32-Bit 180MHz 1MB (1M x 8) FLASH 337-NFBGA (16x16) Duomenų keitikliai A/D 24x12b