TMS320C6202GJL250X
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS320C6202GJL250X
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 576 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TMS320C6202GJL250X specifikacijos
Dalies numeris TMS320C6202GJL250X Gamintojas N/A
Galimas kiekis 576 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.80V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 352-FCBGA (27x27)
Serija TMS320C62x Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad Darbinė temperatūra 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 384kB Neleistra atmintis External
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Sąsaja McBSP
Laikrodis 250MHz Bazinės dalies numeris TMS320C6202