TMS320C6202BZNZ300
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMS320C6202BZNZ300
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 914 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 914 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
TMS320C6202BZNZ300 specifikacijos
Dalies numeris TMS320C6202BZNZ300 Gamintojas N/A
Galimas kiekis 914 pcs Duomenų lapas
Įtampa - I / O 3.30V Įtampa - branduolys 1.50V
Įveskite Fixed Point Tiekėjo prietaisų paketas 352-FCBGA (27x27)
Serija TMS320C62x Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 352-BBGA, FCBGA Darbinė temperatūra 0°C ~ 90°C (TC)
On-Chip RAM 384kB Neleistra atmintis External
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 4 (72 Hours)
Sąsaja McBSP Laikrodis 300MHz