TL4050A50QDCKRQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL4050A50QDCKRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 5V SC70
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TL4050A50QDCKRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TL4050A50QDCKRQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 5V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 73551 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija Automotive, AEC-Q100
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai 296-27662-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 93µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 90µA