TL4050A50QDBZRQ1
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL4050A50QDBZRQ1
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TL4050A50QDBZRQ1 specifikacijos
Dalies numeris TL4050A50QDBZRQ1 Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 84222 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija Automotive, AEC-Q100
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai 296-27661-2 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 93µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 90µA
Bazinės dalies numeris TL4050A50
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TL4050A50QDCKR
TL4050A50QDCKR
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 5V SC70
Sandelyje: 88720 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TL4050A50QDBZT
TL4050A50QDBZT
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 5V SOT23-3
Sandelyje: 60010 pcs
parsisiųsti:
RFQ
TL4050A50QDBZR
TL4050A50QDBZR