TL4050A25IDBZR
N/A
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL4050A25IDBZR
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
TL4050A25IDBZR specifikacijos
Dalies numeris TL4050A25IDBZR Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 111221 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 2.5V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23-3 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai 296-22783-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 41µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SOT-23-3 Dabartinis - tiekimas -
Dabartinis - rezultatas 15mA Srovė - katodas 65µA