TL4050A10QDCKT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TL4050A10QDCKT
Gamintojas / Gamintojas: N/A
Prekės aprašymas IC VREF SHUNT 10V SC70
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
TL4050A10QDCKT specifikacijos
Dalies numeris TL4050A10QDCKT Gamintojas N/A
apibūdinimas IC VREF SHUNT 10V SC70 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4972 pcs Duomenų lapas
Įtampa - išėjimas (min. / Fiksuotas) 10V Įtampa - įėjimas -
Tolerancija ±0.1% Temperatūros koeficientas 50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SC-70-5 Serija -
Nuorodos tipas Shunt Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Išvesties tipas Fixed
Kiti vardai TL4050A10QDCKTG4
TL4050A10QDCKTG4-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Triukšmas - nuo 10Hz iki 10kHz 150µVrms Triukšmas - nuo 0,1 Hz iki 10 Hz -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Shunt Voltage Reference IC ±0.1% 15mA SC-70-5
Dabartinis - tiekimas - Dabartinis - rezultatas 15mA